Guido de Bres - Geslaagden havo

Beste leerlingen van havo 5,

We zijn blij en dankbaar dat ook in dit bijzondere schooljaar veel leerlingen geslaagd zijn. Hieronder staan de namen van de geslaagde leerlingen. Deze leerlingen willen we van harte feliciteren met het behalen van hun havodiploma. 

Hartelijke groet,
mede namens de havo-docenten,

J. Pijl

Eerste tijdvak

g5h1 Jesse Baas PAPENDRECHT
g5h1 Koen Barth 'S-GRAVENDEEL
g5h1 Myrthe Bax BARENDRECHT
g5h1 Marith van Gelder ALBLASSERDAM
g5h1 Thirza Griep ALBLASSERDAM
g5h1 Daniël Hartman ALBLASSERDAM
g5h1 Emma Izelaar OUD-BEIJERLAND
g5h1 Jack Kleiberg OUD-BEIJERLAND
g5h1 Lennart de Knegt ZWIJNDRECHT
g5h1 Joshua Kooijman RIDDERKERK
g5h1 Jesse Korevaar DORDRECHT
g5h1 Rick van der Mijden RIDDERKERK
g5h1 Lars van Pelt ALBLASSERDAM
g5h1 Deborah van der Pol RIDDERKERK
g5h1 Luuk Rijsdijk RIDDERKERK
g5h1 Anna Steenbergen SLIEDRECHT
g5h1 Caroline Theunisse DORDRECHT
g5h1 Peter Treur NIEUW-BEIJERLAND
g5h1 Matthijs van Trooijen SLIEDRECHT
g5h1 Annelyn Verweij HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h1 Matthias van der Vlies DINTELOORD
g5h1 Sjuul van der Vlies HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h1 André van Wageningen 'S-GRAVENDEEL
g5h2 Constantijn van den Bergh SLIEDRECHT
g5h2 Rosalie Blaak BARENDRECHT
g5h2 Marije den Boef ALBLASSERDAM
g5h2 Cariël Diepenbroek DORDRECHT
g5h2 Marijn van Dijk BARENDRECHT
g5h2 Diane Dorst 'S-GRAVENDEEL
g5h2 Jantine Hooghwerff STRIJEN
g5h2 Marieke van Huizen BARENDRECHT
g5h2 Emma Janssens PUTTERSHOEK
g5h2 Deshawn van Maalsen RIDDERKERK
g5h2 Hanneke Meurs DORDRECHT
g5h2 Pieter van der Poel HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h2 Christian van der Ree PUTTERSHOEK
g5h2 Lotte Rikkers DORDRECHT
g5h2 Rosalijn Vat HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h2 Nikitta Veenstra RIDDERKERK
g5h2 Rianne Verzendaal OUD-BEIJERLAND
g5h2 Lyanne Visser DORDRECHT
g5h3 Janienke Aantjes NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Daniëlle van Asselt LEKKERKERK
g5h3 Julia van Dijk OUD-ALBLAS
g5h3 Luca van Es BARENDRECHT
g5h3 Rosalien Groeneveldt NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Joanne de Groot NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Anne de Hon ALBLASSERDAM
g5h3 Marjolein Martinu RIDDERKERK
g5h3 Walter van Pelt OUD-BEIJERLAND
g5h3 Leah van Rees HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h3 Rozelien Roukens SLIEDRECHT
g5h3 Monica Ruit BARENDRECHT
g5h3 Maria Sloof NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Karlijn Snel SLIEDRECHT
g5h3 Loïs Spans NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Mario Stouten NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Wikke Vedder OUD-BEIJERLAND
g5h3 Gerda de Wit HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h3 Alice Yuen ROTTERDAM
g5h4 Harm Breedveld ALBLASSERDAM
g5h4 Lisanne Breedveld ALBLASSERDAM
g5h4 Lieke de Jong SLIEDRECHT
g5h4 Stephan Joppe BARNEVELD
g5h4 Nora Snel NUMANSDORP
g5h4 Sietse Stiksma RIDDERKERK
g5h4 Marc Stip BARENDRECHT
g5h4 Anne Jente Tukker ALBLASSERDAM
g5h4 Dinand Verkade ALBLASSERDAM
g5h4 Rhodé Vorstelman HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h4 Marianne Wisse RIDDERKERK
g5h4 Simon van der Wulp 'S-GRAVENDEEL
g5h5 Maurits Alderlieste HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h5 Gersom Barendregt GOUDSWAARD
g5h5 Geneviéve Barth 'S-GRAVENDEEL
g5h5 Jedessica Blom BLESKENSGRAAF CA
g5h5 Sanne Crielaard NIEUW-LEKKERLAND
g5h5 Lizanne de Graaf 'S-GRAVENDEEL
g5h5 Peter Hage KLAASWAAL
g5h5 Charlotte Hartog DORDRECHT
g5h5 Anneke Hoepel GOUDSWAARD
g5h5 Jesse Hollebrandse DORDRECHT
g5h5 Gerben Hollemans BARENDRECHT
g5h5 Elisabeth de Jong OUD-ALBLAS
g5h5 William de Jong RIDDERKERK
g5h5 Lotte Kwakernaak HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h5 Géke Steenbeek NIEUW-BEIJERLAND
g5h5 Eva Stouten SLIEDRECHT
g5h5 Gemyra Velthuizen ZWIJNDRECHT
g5h5 Rosemarijne Verhey NIEUW-LEKKERLAND
g5h6 Emma Beens BARENDRECHT
g5h6 Anne-Tine Bil PUTTERSHOEK
g5h6 Rebekka ten Brinke OUD-BEIJERLAND
g5h6 Jochanan van Dijk DORDRECHT
g5h6 Auke Flikweert NIEUW-BEIJERLAND
g5h6 Anne van Gelder BARENDRECHT
g5h6 Wilmer Hak NIEUW-LEKKERLAND
g5h6 Anna van den Heuvel RIDDERKERK
g5h6 Sietske Hotting ALBLASSERDAM
g5h6 Gertjan de Jong HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h6 Karin van Krimpen RIDDERKERK
g5h6 Thamar van Leeuwen SLIEDRECHT
g5h6 Eva Logmans HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h6 Thomas Mackay SLIEDRECHT
g5h6 Alinde van Manen DORDRECHT
g5h6 Luc de Nies ALBLASSERDAM
g5h6 Anique van Noppen SLIEDRECHT
g5h6 Iza van Noppen RIDDERKERK
g5h6 Floris Plomp RIDDERKERK
g5h6 Deborah van der Ree Doolaard GOUDSWAARD
g5h6 Pieternel Schot HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h7 Arnaud Bakker SLIEDRECHT
g5h7 Dries Boele DORDRECHT
g5h7 Anne van den Bosch BRANDWIJK
g5h7 Wilmer Damen BLESKENSGRAAF CA
g5h7 Corstian Goudswaard RIDDERKERK
g5h7 Corné Huisman MAASDAM
g5h7 Bart de Jong BARENDRECHT
g5h7 Sem Kooijman RIDDERKERK
g5h7 Marnix Maaijen NIEUW-LEKKERLAND
g5h7 Louise Verloop KINDERDIJK
g5h7 Matthijs Vink DORDRECHT
g5h7 Simon Vissers DORDRECHT
g5h7 Thom de Wit RIDDERKERK
g5h8 Pieter van den Bos SLIEDRECHT
g5h8 Riana den Braber OOLTGENSPLAAT
g5h8 Jarno Dekker DORDRECHT
g5h8 Gert- Jan Doorn BARENDRECHT
g5h8 Janique van den Heuvel NIEUW-LEKKERLAND
g5h8 Emma de Jonge NIEUW-LEKKERLAND
g5h8 Gerben Kik ROTTERDAM
g5h8 Joas Kok SLIEDRECHT
g5h8 Neline den Ouden NIEUW-LEKKERLAND
g5h8 Hessel van der Plaat NIEUW-LEKKERLAND
g5h8 Jacomijn Rottier RIDDERKERK
g5h8 Harrod Seip OUD-BEIJERLAND
g5h8 Rosalie de Vin RIDDERKERK
g5h8 Ralph Visser DORDRECHT
g5h8 Roselien Vrijhof RIDDERKERK
g5h8 Joëlle Wemmers BLESKENSGRAAF CA

 

Tweede tijdvak

g5h2 Denise Boom PUTTERSHOEK
g5h2 Daan Roggeveen ALBLASSERDAM
g5h2 Hans Willem van Willigen DORDRECHT
g5h3 Lieke Bakker SLIEDRECHT
g5h3 Nathan van Wijngaarden ALBLASSERDAM
g5h4 Talitha Blokland SLIEDRECHT
g5h4 Nienke Dane RIDDERKERK
g5h4 Maarten van der Linden OUD-BEIJERLAND
g5h5 Lianne Droogendijk SLIEDRECHT
g5h6 Deborah de Boer SLIEDRECHT
g5h6 Jan Dijksman ROTTERDAM
g5h6 Lisanne in 't Veld PUTTERSHOEK
g5h7 Matthijs Ippel SLIEDRECHT
g5h7 Joan Prins OUD-BEIJERLAND
g5h7 Gert-Jan van Strien ZWIJNDRECHT
g5h8 Laurian van den Berg KLAASWAAL
g5h8 Joost Jelier SLIEDRECHT
g5h8 Leonie Put RIDDERKERK

 

Derde tijdvak

g5h1 Caroline den Boer HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h3 Joanne van Valen DORDRECHT
g5h4 Hannah Nederveen BARENDRECHT
g5h6 Thamar Vlot OUD-BEIJERLAND
g5h7 Marc Terlouw HENDRIK-IDO-AMBACHT