Guido de Bres - Geslaagden havo

Beste leerlingen van havo 5, 

Hieronder staan de namen van de leerlingen die geslaagd zijn. Deze leerlingen willen we van harte feliciteren met het behalen van hun havodiploma.  

Helaas zijn niet alle havo 5 leerlingen geslaagd. De leerlingen die nog een herexamen hopen te doen, wensen we veel sterkte en succes toe! In het bijzonder wensen we ook de leerlingen die definitief gezakt zijn veel sterkte toe. 
Op donderdag 14 juni kunnen jullie op school in de aula je cijferlijst ophalen. Tevens is er dan gelegenheid je boeken en kluissleutel in te leveren. 
 
Tijden voor het ophalen cijferlijst en inleveren boeken: 

  • 5h1: 11.00 – 11.15 uur 

  • 5h2: 11.15 – 11.30 uur 

  • 5h3: 11.30 – 11.45 uur 

  • 5h4: 11.45 – 12.00 uur 

  • 5h5: 12.00 – 12.15 uur 

  • 5h6: 12.15 – 12.30 uur 

  • 5h7: 12.30 – 12.45 uur 

  • 5h8: 12.45 – 13.00 uur   

Hartelijke groet, 

mede namens de havo-docenten, 

J. Pijl 

g5h1 Carsten Bakker ZWIJNDRECHT
g5h1 Dirk Blom SLIEDRECHT
g5h1 Lisanne Boer HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h1 Thomas Boers SLIEDRECHT
g5h1 Heleen Fokker HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h1 Laurens Hoogenboom SLIEDRECHT
g5h1 Rebecca Hoogerwerf ABBENBROEK
g5h1 Jacomijn Joppe OUD-BEIJERLAND
g5h1 Maarten Kroneman DINTELOORD
g5h1 Rogier van Maaren NIEUW-BEIJERLAND
g5h1 Anieke Ottevanger SLIEDRECHT
g5h1 Gert Jan den Ouden NIEUW-LEKKERLAND
g5h1 Tim van Rijs KLAASWAAL
g5h1 Tiemen Schuit PAPENDRECHT
g5h1 Meredith Snijders NIEUW-BEIJERLAND
g5h1 Jan Stip BARENDRECHT
g5h1 Jorinda van der Waal ALBLASSERDAM
g5h1 Laurens Zoeteman ZWIJNDRECHT
g5h2 Berdine Aangeenbrug DORDRECHT
g5h2 Joël Baas NIEUW-LEKKERLAND
g5h2 Eline Benjert GOUDSWAARD
g5h2 Hanno van den Dool DORDRECHT
g5h2 Jarno den Hartog SLIEDRECHT
g5h2 Nathaniël van den Hoek RIDDERKERK
g5h2 Mirjam Houweling ALBLASSERDAM
g5h2 Laurens de Jong RIDDERKERK
g5h2 Saskia de Jong WIJNGAARDEN ZH
g5h2 Peter de Kok ALBLASSERDAM
g5h2 Micha Kooiman NIEUW-LEKKERLAND
g5h2 Ruben Kraaijeveld BARENDRECHT
g5h2 Arne van der Linden OUD-BEIJERLAND
g5h2 Elize Maas DORDRECHT
g5h2 Jan Willem Oosterwijk NIEUW-LEKKERLAND
g5h2 Mariëlle Oosterwijk NIEUW-LEKKERLAND
g5h2 Ilse Plaisier HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h2 David-Jan Stoop HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h2 Danique van der Vliet ALBLASSERDAM
g5h2 Hilde van der Waal DORDRECHT
g5h3 Sander Blaak OUD-BEIJERLAND
g5h3 Joël Blokland SLIEDRECHT
g5h3 William Boer MAASDAM
g5h3 Jelle Clements PAPENDRECHT
g5h3 Julian Cranendonk RIDDERKERK
g5h3 Stijn Kok RIDDERKERK
g5h3 Rinke van der Plaat NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Bob Prins OUD-BEIJERLAND
g5h3 Geert Rijsdijk RIDDERKERK
g5h3 Jonathan Rozendaal NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Niels-Jan Schipper OUD-BEIJERLAND
g5h3 Chris de Sterke RIDDERKERK
g5h3 Joël Stuurman NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Esther Timm BARENDRECHT
g5h3 Sarah Visser ALBLASSERDAM
g5h3 Cedric van der Vlies ZWIJNDRECHT
g5h3 Jonathan Vonk NIEUW-LEKKERLAND
g5h3 Jesse Voorwinden RIDDERKERK
g5h3 Maïke van Vugt DORDRECHT
g5h4 Mariska Aarnoudse DORDRECHT
g5h4 Marieke van Baaren HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h4 Laurens den Besten SLIEDRECHT
g5h4 Ricardo Boom PUTTERSHOEK
g5h4 Willianne van den Dool ZWIJNDRECHT
g5h4 Femke Goedhart BARENDRECHT
g5h4 Bertine van Helden HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h4 Margreet Hooghwerff STRIJEN
g5h4 Marinde Kuiper RIDDERKERK
g5h4 Mathilde Littooij RIDDERKERK
g5h4 Jacomien Molendijk ALBLASSERDAM
g5h4 Corina Mourits OUD-BEIJERLAND
g5h4 Jesse Noteboom DORDRECHT
g5h4 Rianne Oudenes NIEUW-BEIJERLAND
g5h4 Naomi den Ouden NIEUW-LEKKERLAND
g5h4 Nathalie van Rijs ZWIJNDRECHT
g5h4 Thamar Slingerland BARENDRECHT
g5h4 Wouter Slingerland HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h4 Floris van Willigen DORDRECHT
g5h4 Carmen van Wingerden PAPENDRECHT
g5h4 Celeste Zeelenberg OUD-BEIJERLAND
g5h4 Nadia Zwerus RIDDERKERK
g5h5 Luan van Beijnum SLIEDRECHT
g5h5 Sanne van den Berg KLAASWAAL
g5h5 Hanna Dekker SLIEDRECHT
g5h5 Geerten van Dijk BARENDRECHT
g5h5 Marije van Dijk HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h5 Arinda van Driel ALBLASSERDAM
g5h5 Sifra van de Graaf SLIEDRECHT
g5h5 Damaris van Groningen GOUDRIAAN
g5h5 Maurits Joosse DORDRECHT
g5h5 Marcus Knulst RIDDERKERK
g5h5 Mathilde Lamper ALBLASSERDAM
g5h5 Annette Marcelis SLIEDRECHT
g5h5 Annemarie Mooiweer ALBLASSERDAM
g5h5 Dorith den Ouden DORDRECHT
g5h5 Roselynn Provily PAPENDRECHT
g5h5 Thimo Romeijn SLIEDRECHT
g5h5 Eline Schipper RIDDERKERK
g5h5 Charlotte Terlouw NIEUW-LEKKERLAND
g5h5 Martine Theunisse DORDRECHT
g5h5 Hanna Vermeulen DORDRECHT
g5h6 Arie Bakker ALBLASSERDAM
g5h6 Emily Chiu ROTTERDAM
g5h6 Ilona Damen BLESKENSGRAAF CA
g5h6 Hannah van Dijk DORDRECHT
g5h6 Jordy van Essen MAASDAM
g5h6 Justus Griep RIDDERKERK
g5h6 Henrico Hoogland ALBLASSERDAM
g5h6 Aron de Jong 'S-GRAVENDEEL
g5h6 Johan de Jong HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h6 Marijke Kats NUMANSDORP
g5h6 Tirza Kesting NIEUW-LEKKERLAND
g5h6 Anouk Kok NIEUW-LEKKERLAND
g5h6 Julia Kwakernaak HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h6 Margreet Nugteren PAPENDRECHT
g5h6 Christian van Os KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
g5h6 Adrian van der Ree PUTTERSHOEK
g5h6 Arno Rietdijk SPIJKENISSE
g5h6 Henri de Rooij NIEUW-LEKKERLAND
g5h6 Calvin Ros OUD-BEIJERLAND
g5h6 Rieneke Toet SLIEDRECHT
g5h6 Marlinde van Toor SLIEDRECHT
g5h6 Cille van der Velde SLIEDRECHT
g5h7 Janne-Marie Bakker DORDRECHT
g5h7 Maarten Donk ALBLASSERDAM
g5h7 Henrike Dorst 'S-GRAVENDEEL
g5h7 Madelon Groeneveldt NIEUW-LEKKERLAND
g5h7 Rutger Heijkamp RIDDERKERK
g5h7 Dorien Hofs NIEUW-LEKKERLAND
g5h7 Indy Kreukniet HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h7 Marlon van Krimpen VLAARDINGEN
g5h7 Arwin Muilenburg NIEUW-LEKKERLAND
g5h7 Lieneke Neele HOOGVLIET ROTTERDAM
g5h7 Lydianne den Ouden ALBLASSERDAM
g5h7 Lydia van der Pligt HEINENOORD
g5h7 Martijn Schilt PAPENDRECHT
g5h7 Jesse Sloof RIDDERKERK
g5h7 Koen Snoep HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h7 Anneke Tanis SLIEDRECHT
g5h7 Rebekkah Verweij NIEUW-LEKKERLAND
g5h7 Marije de Waard HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h7 Sjoerd Wilschut ZWIJNDRECHT
g5h7 Emma van Wingerden ZWIJNDRECHT
g5h7 Mathilde Witter RIDDERKERK
g5h8 Thomas van Andel BARENDRECHT
g5h8 Rosaline Batenburg OUD-BEIJERLAND
g5h8 Jesse Boertjes HEINENOORD
g5h8 Elena Both NIEUW-BEIJERLAND
g5h8 Wilmer van der Burgh ZWIJNDRECHT
g5h8 Eline Cabaret HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h8 Mark Dam NIEUW-BEIJERLAND
g5h8 Toine van Es HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h8 Anne-Fleur de Gelder BLESKENSGRAAF CA
g5h8 Arie de Jong HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h8 Nadine van der Meulen HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h8 Joanne Moree GOUDSWAARD
g5h8 Thijs Moree NIEUW-BEIJERLAND
g5h8 Julia Nieuwland DORDRECHT
g5h8 Maureen Steehouwer HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h8 Steven Stijsiger NIEUW-LEKKERLAND
g5h8 Jardi Vat PAPENDRECHT
g5h8 Leendert Vat HENDRIK-IDO-AMBACHT
g5h8 Sjoerd van Vliet NIEUW-LEKKERLAND
g5h8 Lennart van der Welle PAPENDRECHT